€ 2.172,00
Adviesprijs incl. BTW
€ 2.172,00
Adviesprijs incl. BTW
Beschrijving
Deze klassieke Dovre 425M Multifuel Kolen- Houtkachel is uitgerust met een volglasdeur, waardoor u verzekerd kunt zijn van een goed zicht op het sfeervolle vlammenspel in deze Dovre houtkachel. Dit wordt nog verder verbeterd door het Dovre AirWash systeem. Dit systeem zorgt ervoor dat de ruit langer schoon blijft. Verder is de kachel uitgerust met verstelbare poten. Zo kunt de kachel eenvoudig op de juiste hoogte instellen voor het aansluiten op het rookkanaal.
De Dovre 425M is een sfeervolle aanwinst voor iedere woonkamer. Het verbrandingssysteem van de 425M is uitgevoerd met secundaire verbranding. De secundaire verbranding zorgt voor een optimaal warmterendement en een efficiënte verbranding. Verder is de kachel uitgerust met een vaste stookvloer en een ontassingsrooster om de kachel eenvoudig schoon te maken.
Let op: voor dit toestel bestaan twee testrapporten met verschillende brandstofladingen. Elk rapport resulteert in een eigen nominaal vermogen, capaciteit en andere technische gegevens (niet geafficheerd). Het nominale vermogen kan verschillen van 8 tot 10 kW.
Kom snel langs in ons Experience Center om deze kachel in het echt te bewonderen!
Product downloads
Specificaties
| Gewicht | 110 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 44,5 × 55 × 76,5 cm |
| Merk | Dovre |
| Model | 425M Multifuel Kolen- Houtkachel |
| Brandstof | Hout |
| Vuurzicht | Front |
| Type kachel | Vrijstaand |
| Materiaal | Gietijzer |
| Achterwand | Vermiculiet |
| Breedte haard (in cm) | 55.0 |
| Nominaal vermogen | 8.0 |
| Rendement | 80.1 % |
| Wel of geen afvoer | Afvoer |
| Rookgasafvoer (diameter) | 150 millimeter |
| Bovenaansluiting | Ja |
| Externe luchttoevoer | Nee, zonder externe luchttoevoer |
| Bediening | Handbediening |
| Kleur | Zwart |
| Hart pijp hoogte | 64 cm |
| Maximum lengte houtblok | 40 |
| Energielabel | A |
| Achteraansluiting | Ja |
| video_youtube_code_0 |
Het is belangrijk om te kijken naar de grootte van de ruimte waar de kachel of haard in geplaatst wordt. Het vermogen van een haard zegt iets over hoeveel warmte hij kan geven aan een ruimte.
Het rendement van een haard of kachel geeft aan welk percentage van de brandstof daadwerkelijk gebruikt wordt om warmte te produceren. Hoe hoger het rendement, hoe zuiniger de haard of kachel met de brandstof omgaat.
Het aanbod in verschillende kachels is erg groot. Hieronder zetten we deze voor u op een rijtje:
Leest meer over alle verschillende types kachels.
Ab van den Berg verkoopt haarden en kachels van de volgende brandstoffen:
Vraag het aan één van onze specialisten!
Informatie aanvragen