€ 4.999,00
Adviesprijs incl. BTW
€ 4.999,00
Adviesprijs incl. BTW
Beschrijving
De Aprica 2 Trend pelletkachel van Drooff combineert de tijdloze uitstraling van een traditionele houtkachel met de moderne technologie van een pelletkachel. Dankzij de vormstabiele en robuuste gietijzeren deur straalt deze kachel stevigheid en duurzaamheid uit, terwijl de randloos bedrukte ruit zorgt voor een strak en stijlvol design dat perfect past in elk interieur.
Deze pelletkachel is eenvoudig te bedienen via een praktische draairegelaar met statusindicatie, waarmee je de warmte gemakkelijk aanpast aan jouw wensen. Daarnaast is er een optionele extra: besturing via een handige app, waardoor je de kachel op afstand kunt bedienen, waar je ook bent. Geniet van de perfecte combinatie van comfort, design en innovatie met de Drooff Aprica 2 Trend!
De belangrijkste kenmerken op een rij:
Benieuwd naar de Drooff Aprica 2 Trend pelletkachel? Kom langs in ons Experience Center in Lunteren en laat u adviseren door een van onze verkoopspecialisten!
Product downloads
Specificaties
| Afmetingen | 48,9 × 52,4 × 109,7 cm |
|---|---|
| Merk | Drooff |
| Model | Aprica |
| Brandstof | Pellets |
| Vuurzicht | Front |
| Type kachel | Vrijstaand |
| Breedte haard (in cm) | 52.4 |
| Minimaal vermogen | 3.8 |
| Maximaal vermogen | 7.1 |
| Rendement | 75 % |
| Rookgasafvoer (diameter) | 80 millimeter |
| Externe luchttoevoer | Ja, met externe luchttoevoer |
| Pelletopslag capaciteit | 14kg |
| Bediening | Afstandsbediening |
| Kleur | Zwart |
| Hart pijp hoogte | 60 cm |
| Energielabel | A+ |
Het is belangrijk om te kijken naar de grootte van de ruimte waar de kachel of haard in geplaatst wordt. Het vermogen van een haard zegt iets over hoeveel warmte hij kan geven aan een ruimte.
Het rendement van een haard of kachel geeft aan welk percentage van de brandstof daadwerkelijk gebruikt wordt om warmte te produceren. Hoe hoger het rendement, hoe zuiniger de haard of kachel met de brandstof omgaat.
Het aanbod in verschillende kachels is erg groot. Hieronder zetten we deze voor u op een rijtje:
Leest meer over alle verschillende types kachels.
Ab van den Berg verkoopt haarden en kachels van de volgende brandstoffen:
Vraag het aan één van onze specialisten!
Informatie aanvragen