€ 3.859,00
Adviesprijs incl. BTW
€ 3.859,00
Adviesprijs incl. BTW
Beschrijving
Een prachtige elektrische fronthaard van Element4. Bijna niet van een echte gashaard te onderscheiden maar met alle voordelen van een elektrische haard.
U kunt de haard bedienen door middel van een gratis app op telefoon en tablet. Daarmee kunt u gemakkelijk de thermostaat en licht intensiteit van de haard regelen.
Alle elektrische haarden van Element4 zijn uitgerust met antireflectieglas. U heeft nauwelijks door dat er een glasplaat voor de haard zit.
Deze Element4 elektrische fronthaard is ook als hoek- en driezijdige variant te verkrijgen.
Deze elektrische haard geeft niet alleen sfeer, maar ook warmte. Zo heeft deze haard meerdere standen namelijk, 1 en 2kW.
Kom langs in ons Experience Center in Lunteren en ervaar deze haard zelf.
Product downloads
Specificaties
| Afmetingen | 30 × 150,6 × 35,5 cm |
|---|---|
| Merk | Element4 |
| Model | 150 E elektrische haard Front |
| Serie | Modore |
| Brandstof | Elektrisch |
| Vuurzicht | Front |
| Type kachel | Inbouw |
| Branderdecoratie | Houtset |
| Lichtmodule | LED |
| Breedte haard (in cm) | 150.6 |
| Ruitmaat breedte | 150.6 |
| Ruitmaat hoogte | 35.5 |
| Minimaal vermogen | 0.8 |
| Maximaal vermogen | 1.5 |
| Wel of geen afvoer | Afvoerloos |
| Bediening | Tablet/telefoon bediening |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwmaat diepte | 31.5 cm |
| Inbouwmaat hoogte | 55.5 cm |
| Inbouwmaat breedte | 156.2 cm |
| Thermostaat | Ja |
| video_youtube_code_0 | |
| video_youtube_code_1 |
Het is belangrijk om te kijken naar de grootte van de ruimte waar de kachel of haard in geplaatst wordt. Het vermogen van een haard zegt iets over hoeveel warmte hij kan geven aan een ruimte.
Het rendement van een haard of kachel geeft aan welk percentage van de brandstof daadwerkelijk gebruikt wordt om warmte te produceren. Hoe hoger het rendement, hoe zuiniger de haard of kachel met de brandstof omgaat.
Het aanbod in verschillende kachels is erg groot. Hieronder zetten we deze voor u op een rijtje:
Leest meer over alle verschillende types kachels.
Ab van den Berg verkoopt haarden en kachels van de volgende brandstoffen:
Vraag het aan één van onze specialisten!
Informatie aanvragen