€ 5.433,00
Adviesprijs incl. BTW
€ 5.433,00
Adviesprijs incl. BTW
Beschrijving
De Nobis A10 Classic Plus is een pelletkachel voor wie houdt van traditie en innovatie. Met zijn klassieke lijnen en robuuste vorm is deze kachel een stijlvolle toevoeging aan elk interieur. Maar vergis u niet, onder dat tijdloze uiterlijk schuilt de nieuwste technologie voor efficiënte en duurzame verwarming. De standaard meegeleverde wifi module zorgt ervoor dat u overal in huis de kachel kunt reguleren.
Comfort zonder compromissen
De A10 Classic Plus heeft een royale pellet capaciteit. Zo kunt u genieten van lange branduren zonder voortdurend bij te hoeven vullen. Het innovatieve verbrandingssysteem zorgt voor een constante, schone warmte en de automatische reinigingsfunctie zorgt voor minimaal onderhoud. Zo kunt u zorgeloos genieten van de warmte en sfeer van een echt houtvuur, maar dan zonder de nadelen.
Daarnaast heeft deze kachel de optie om de warmte met natuurlijke convectie door de ruimte te verspreiden, dat zorgt voor een extra stille werking. Maar er zit ook een ventilator op, om net iets sneller te kunnen verwarmen.
Kom langs in het Experience Center
Bent u nieuwsgierig naar de Nobis A10 Classic Plus? Bezoek ons Experience Center en ervaar zelf de kwaliteit, sfeer en warmte van deze stijlvolle pelletkachel. Onze specialisten helpen u graag bij het vinden van de perfecte kachel voor uw woning.
Product downloads
Specificaties
| Gewicht | 185 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 52 × 53 × 118 cm |
| Merk | Nobis |
| Model | A10 |
| Serie | A10 |
| Brandstof | Pellets |
| Vuurzicht | Front |
| Type kachel | Vrijstaand |
| Breedte haard (in cm) | 53.0 |
| Minimaal vermogen | 4.1 |
| Maximaal vermogen | 10.4 |
| Rendement | 90.9 % |
| Wel of geen afvoer | Afvoer |
| Systeem (open of gesloten) | Gesloten systeem |
| Rookgasafvoer (diameter) | 80 millimeter |
| Externe luchttoevoer | Ja, met externe luchttoevoer |
| Pelletopslag capaciteit | 19kg |
| Verbruik (per uur) bij minimaal vermogen | 0.86 kg |
| Verbruik (per uur) bij maximaal vermogen | 2.16 kg |
| Bediening | Afstandsbediening |
| Wifi | Ja, met WIFI |
| Kleur | Hazelnoot |
| Kleur 2 | Bordeaux rood |
| Energielabel | A++ |
| Afstandsbediening | Ja, met infrarood afstandsbediening |
| Kanalisatie | Met kanalisatie |
| Kleur 3 | Zwart |
| Kleur 4 | Wit |
| Thermostaat | Ja |
| Type pelletkachel | Lucht pelletkachel |
Het is belangrijk om te kijken naar de grootte van de ruimte waar de kachel of haard in geplaatst wordt. Het vermogen van een haard zegt iets over hoeveel warmte hij kan geven aan een ruimte.
Het rendement van een haard of kachel geeft aan welk percentage van de brandstof daadwerkelijk gebruikt wordt om warmte te produceren. Hoe hoger het rendement, hoe zuiniger de haard of kachel met de brandstof omgaat.
Het aanbod in verschillende kachels is erg groot. Hieronder zetten we deze voor u op een rijtje:
Leest meer over alle verschillende types kachels.
Ab van den Berg verkoopt haarden en kachels van de volgende brandstoffen:
Vraag het aan één van onze specialisten!
Informatie aanvragen