€ 1.694,00
Adviesprijs incl. BTW
€ 1.694,00
Adviesprijs incl. BTW
Beschrijving
Klassiek en stijlvol
De Mapleton 100 is uitgevoerd in robuust gietijzer en voorzien van driezijdig glas. Met zijn hogere model, met ruimte voor houtopslag onderin vormt hij een opvallend product dat aansluit bij zowel klassieke als eigentijdse interieurs.
Optimyst® vlameffect
In de kachel creëert de Optimyst®-technologie een levensecht vuurbeeld met zwevende vlammen en waterdamp. Samen met de houtset en het knisperende geluid ontstaat een haardervaring die nauwelijks van echt te onderscheiden is.
Verwarming en gemak
De Mapleton 100 is uitgerust met thermostatische verwarming. Bediening kan eenvoudig via de afstandsbediening of handmatig. Optioneel kan de haard worden voorzien van een decoratieve schoorsteenring voor een klassiek totaalbeeld.
Experience Center
Benieuwd naar de elektrische haarden van Dimplex? Kom gerust langs in ons Experience Center om verschillende modellen in het echt te zien branden.
Product downloads
Specificaties
| Gewicht | 58,4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 44,3 × 46,3 × 96,5 cm |
| Merk | Dimplex |
| Model | Mapleton |
| Brandstof | Elektrisch |
| Vuurzicht | Driezijdig |
| Type kachel | Vrijstaand |
| Materiaal | Gietijzer |
| Branderdecoratie | Houtset |
| Vlamtechniek | Opti-Myst® |
| Geluidsmodule | Ja |
| Lichtmodule | LED |
| Breedte haard (in cm) | 46.3 |
| Minimaal vermogen | 1.0 |
| Maximaal vermogen | 2.0 |
| Wel of geen afvoer | Afvoerloos |
| Bediening | Handbediening,Afstandsbediening |
| Kleur | Zwart |
| Kleureffect instelbaar | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Verbruik max. (kWh) | 1-2 kW |
| video_youtube_code_0 | |
| video_youtube_code_1 |
Het is belangrijk om te kijken naar de grootte van de ruimte waar de kachel of haard in geplaatst wordt. Het vermogen van een haard zegt iets over hoeveel warmte hij kan geven aan een ruimte.
Het rendement van een haard of kachel geeft aan welk percentage van de brandstof daadwerkelijk gebruikt wordt om warmte te produceren. Hoe hoger het rendement, hoe zuiniger de haard of kachel met de brandstof omgaat.
Het aanbod in verschillende kachels is erg groot. Hieronder zetten we deze voor u op een rijtje:
Leest meer over alle verschillende types kachels.
Ab van den Berg verkoopt haarden en kachels van de volgende brandstoffen:
Vraag het aan één van onze specialisten!
Informatie aanvragen