€ 1.573,00
Adviesprijs incl. BTW
€ 1.573,00
Adviesprijs incl. BTW
Beschrijving
Authentieke uitstraling
De Mapleton 80 is gemaakt uit massief gietijzer en voorzien van driezijdig glas. Het klassieke design brengt de sfeer van een echt haardvuur in huis en past zowel in moderne als traditionele interieurs.
Realistisch vuurbeeld
De Optimyst®-technologie van Dimplex zorgt voor een natuurgetrouw vlam- en dampeffect, versterkt door de houtset en het geluid van knisperend hout. Omdat de vlammen zelf geen warmte afgeven, kunt u het hele jaar door genieten van het vlammenspel. Zo kunt u zelf de verwarming aan of uit zetten.
Comfort en bediening
De Mapleton 80 beschikt over een verwarmingsfunctie en is eenvoudig te bedienen met de afstandsbediening of handmatig. Voor een compleet klassiek haardbeeld is een optionele schoorsteenring beschikbaar.
Experience Center
Benieuwd naar de elektrische haarden van Dimplex? Kom gerust langs in ons Experience Center om verschillende modellen in het echt te zien branden.
Product downloads
Specificaties
| Gewicht | 52,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 44,2 × 46,3 × 76,4 cm |
| Merk | Dimplex |
| Model | Mapleton |
| Brandstof | Elektrisch |
| Vuurzicht | Driezijdig |
| Type kachel | Vrijstaand |
| Materiaal | Gietijzer |
| Branderdecoratie | Houtset |
| Vlamtechniek | Opti-Myst® |
| Geluidsmodule | Ja |
| Lichtmodule | LED |
| Breedte haard (in cm) | 46.3 |
| Wel of geen afvoer | Afvoerloos |
| Bediening | Handbediening,Afstandsbediening |
| Kleur | Zwart |
| Kleureffect instelbaar | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Verbruik max. (kWh) | 1-2 kW |
| video_youtube_code_0 | |
| video_youtube_code_1 |
Het is belangrijk om te kijken naar de grootte van de ruimte waar de kachel of haard in geplaatst wordt. Het vermogen van een haard zegt iets over hoeveel warmte hij kan geven aan een ruimte.
Het rendement van een haard of kachel geeft aan welk percentage van de brandstof daadwerkelijk gebruikt wordt om warmte te produceren. Hoe hoger het rendement, hoe zuiniger de haard of kachel met de brandstof omgaat.
Het aanbod in verschillende kachels is erg groot. Hieronder zetten we deze voor u op een rijtje:
Leest meer over alle verschillende types kachels.
Ab van den Berg verkoopt haarden en kachels van de volgende brandstoffen:
Vraag het aan één van onze specialisten!
Informatie aanvragen