€ 1.942,00
Adviesprijs incl. BTW
€ 1.942,00
Adviesprijs incl. BTW
Beschrijving
Deze klassieke houtkachel is het kleinere broertje van de Dovre 760- en 640WD. Zoals ook bij de grotere modellen heeft deze 540W de mogelijkheid om verbrandingslucht rechtstreeks van buiten aan te sluiten. Omwille van de kleine verbrandingskamer heeft deze houtkachel geen zijvuldeur.
Een houtkachel zoals de 540W van Dovre brengt naast warmte ook sfeer in huis. Niet alleen een knisperend houtvuur en een mooi vlammenspel, het geeft een interieur ook een extra gezellige uitstraling.
Let op: voor dit toestel bestaan twee testrapporten met verschillende brandstofladingen. Elk rapport resulteert in een eigen nominaal vermogen, capaciteit en andere technische gegevens (niet geafficheerd). Het nominale vermogen kan verschillen van 6,5 tot 8,5 kW.
Kom langs bij ons in het Experience Center om ons assortiment aan houtkachels te bekijken!
Product downloads
Specificaties
| Gewicht | 140 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 47,5 × 54 × 74 cm |
| Merk | Dovre |
| Model | Dovre |
| Brandstof | Hout |
| Vuurzicht | Front |
| Type kachel | Vrijstaand |
| Materiaal | Gietijzer |
| Breedte haard (in cm) | 54.0 |
| Nominaal vermogen | 6.5 |
| Rendement | 82 % |
| Wel of geen afvoer | Afvoer |
| Systeem (open of gesloten) | Gesloten systeem |
| Rookgasafvoer (diameter) | 150 millimeter |
| Bovenaansluiting | Ja |
| Externe luchttoevoer | Ja, met externe luchttoevoer |
| Bediening | Handbediening |
| Kleur | Zwart |
| Hart pijp hoogte | 60.5 cm |
| Maximum lengte houtblok | 35 |
| Energielabel | A+ |
| Achteraansluiting | Ja |
| video_youtube_code_0 | |
| video_youtube_code_1 | |
| video_youtube_code_2 |
Het is belangrijk om te kijken naar de grootte van de ruimte waar de kachel of haard in geplaatst wordt. Het vermogen van een haard zegt iets over hoeveel warmte hij kan geven aan een ruimte.
Het rendement van een haard of kachel geeft aan welk percentage van de brandstof daadwerkelijk gebruikt wordt om warmte te produceren. Hoe hoger het rendement, hoe zuiniger de haard of kachel met de brandstof omgaat.
Het aanbod in verschillende kachels is erg groot. Hieronder zetten we deze voor u op een rijtje:
Leest meer over alle verschillende types kachels.
Ab van den Berg verkoopt haarden en kachels van de volgende brandstoffen:
Vraag het aan één van onze specialisten!
Informatie aanvragen