€ 2.577,00
Adviesprijs incl. BTW
€ 2.577,00
Adviesprijs incl. BTW
Beschrijving
De Dovre 640WD houtkachel is de allemansvriend van Dovre. Door zijn unieke vormen is de kachel geschikt voor zowel een rustiek als ook voor een modern interieur. Bij Dovre 640 WD wordt extra lucht boven de vlammen toegevoerd. De rookgassen zullen op weg naar buiten, door deze lucht, nogmaals ontstoken worden. Hiermee haalt u het maximale rendement uit uw hout. Dit proces wordt ook wel cleanburning genoemd. De Dovre 640 WD is voorzien van een volglasdeur met airwash, zijvuldeur, boven- en achteraansluiting.
Let op: voor dit toestel bestaan twee testrapporten met verschillende brandstofladingen. Elk rapport resulteert in een eigen nominaal vermogen, capaciteit en andere technische gegevens (niet geafficheerd). Het nominale vermogen kan verschillen van 7,5 tot 10 kW.
Kom snel naar ons Experience Center om deze kachel in het echt te bewonderen.
Product downloads
Specificaties
| Gewicht | 170 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 56,5 × 66 × 76 cm |
| Merk | Dovre |
| Serie | 640 serie |
| Brandstof | Hout |
| Vuurzicht | Front |
| Type kachel | Vrijstaand |
| Materiaal | Gietijzer |
| Breedte haard (in cm) | 66.0 |
| Nominaal vermogen | 7.5 |
| Rendement | 80 % |
| Wel of geen afvoer | Afvoer |
| Rookgasafvoer (diameter) | 150 millimeter |
| Bovenaansluiting | Ja |
| Externe luchttoevoer | Ja, met externe luchttoevoer |
| Bediening | Handbediening |
| Kleur | Zwart |
| Hart pijp hoogte | 60.5 cm |
| Maximum lengte houtblok | 45 |
| Energielabel | A+ |
| Achteraansluiting | Ja |
| video_youtube_code_0 |
Het is belangrijk om te kijken naar de grootte van de ruimte waar de kachel of haard in geplaatst wordt. Het vermogen van een haard zegt iets over hoeveel warmte hij kan geven aan een ruimte.
Het rendement van een haard of kachel geeft aan welk percentage van de brandstof daadwerkelijk gebruikt wordt om warmte te produceren. Hoe hoger het rendement, hoe zuiniger de haard of kachel met de brandstof omgaat.
Het aanbod in verschillende kachels is erg groot. Hieronder zetten we deze voor u op een rijtje:
Leest meer over alle verschillende types kachels.
Ab van den Berg verkoopt haarden en kachels van de volgende brandstoffen:
Vraag het aan één van onze specialisten!
Informatie aanvragen