€ 2.249,00
Adviesprijs incl. BTW
€ 2.249,00
Adviesprijs incl. BTW
Beschrijving
De Duroflame Pelle combineert bescheiden afmetingen met een betaalbare prijs. Het design is hedendaags, geïnspireerd door moderne houtkachels, maar met aanzienlijke voordelen. De kachel biedt schone verbranding, verbeterde veiligheid, en volledig automatische controle. De kachel beschikt over een ventilator, waardoor de warmte snel in de ruimte kan worden verspreid.
De Pelle pelletkachel doorbreekt het stereotype van logge apparaten. Onze ontwerpers streven naar perfectie in warmtecomfort, duurzaamheid en esthetiek. Elk model integreert naadloos in zijn omgeving of voegt juist een welkome touch toe aan het interieur, met een nostalgisch gezelligheidsgevoel in een modern jasje.
Net als alle Duroflame pelletkachels, is de Pelle volledig programmeerbaar dankzij de timerfunctie en weekinstelling. Robuust van kwaliteit, strak van design, en met een hoog rendement. Het display is slim verborgen in het pelletsreservoir voor een ongestoorde ambiance. Gegarandeerd om warm van te worden!
De Pelle is Wi-Fi voorbereid, wat betekent dat u voor een meerprijs een Duepi Wi-Fi module kunt aansluiten (zie extra’s). Hiermee kunt u de kachel op afstand bedienen via uw smartphone of tablet, voor een nog comfortabelere gebruikerservaring.
Bediening uit het zicht
Handige timerfunctie
Eenvoudig in gebruik
Benieuwd naar de Duroflame Pelle? Kom langs in ons Experience Center en bewonder onze collectie pelletkachels.
Product downloads
Specificaties
| Gewicht | 56 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 48,2 × 45,7 × 73,5 cm |
| Merk | Duroflame |
| Model | Pelle |
| Brandstof | Pellets |
| Vuurzicht | Front |
| Type kachel | Vrijstaand |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Breedte haard (in cm) | 45.7 |
| Minimaal vermogen | 3.4 |
| Maximaal vermogen | 7.3 |
| Rendement | 85.7 % |
| Pelletopslag capaciteit | 10kg |
| Verbruik (per uur) bij minimaal vermogen | 0.79 kg |
| Verbruik (per uur) bij maximaal vermogen | 1.7 kg |
| Bediening | Handbediening |
| Wifi | Wifi optioneel |
| Energielabel | A+ |
Het is belangrijk om te kijken naar de grootte van de ruimte waar de kachel of haard in geplaatst wordt. Het vermogen van een haard zegt iets over hoeveel warmte hij kan geven aan een ruimte.
Het rendement van een haard of kachel geeft aan welk percentage van de brandstof daadwerkelijk gebruikt wordt om warmte te produceren. Hoe hoger het rendement, hoe zuiniger de haard of kachel met de brandstof omgaat.
Het aanbod in verschillende kachels is erg groot. Hieronder zetten we deze voor u op een rijtje:
Leest meer over alle verschillende types kachels.
Ab van den Berg verkoopt haarden en kachels van de volgende brandstoffen:
Vraag het aan één van onze specialisten!
Informatie aanvragen