€ 5.203,00
Adviesprijs incl. BTW
€ 5.203,00
Adviesprijs incl. BTW
Beschrijving
Realistisch vuurbeeld met keuze in uitvoering
De Nobis 125 combineert een breed vuurzicht met een strak en tijdloos ontwerp. Het holografische vuur op het 4K LED-scherm beweegt rustig en natuurgetrouw, dit terwijl de echte houtblokken zorgen voor een warme, authentieke uitstraling in de haard.
U heeft de keuze uit een front, hoek of driezijdige uitvoering, waardoor de haard altijd aansluit bij uw interieur en indeling. Naast het standaard vlamscenario is deze haard voorzien van een aquarium-optie, ideaal voor momenten waarop u een kalme en sfeervolle ambiance wenst. De intensiteit en helderheid van de vlam en het geïntegreerde haardgeluid stelt u volledig naar wens in met de afstandsbediening.
Experience Center
Bent u benieuwd welke uitvoering het beste bij uw woning past? In het Experience Center van HAVÉ Verwarming in Lunteren kunt u de Nobis 125 zelf vergelijken en beleven.
Product downloads
Specificaties
| Afmetingen | 30 × 125 × 40 cm |
|---|---|
| Merk | Nobis |
| Model | 125 |
| Serie | – |
| Brandstof | Elektrisch |
| Vuurzicht | Front,Hoek,Driezijdig |
| Type kachel | Inbouw |
| Geluidsmodule | Ja |
| Lichtmodule | LED |
| Breedte haard (in cm) | 125.0 |
| Minimaal vermogen | 1.0 |
| Maximaal vermogen | 2.0 |
| Bediening | Afstandsbediening |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwmaat diepte | 50 cm |
| Inbouwmaat hoogte | 75 cm |
| Inbouwmaat breedte | 133 cm |
| Kanalisatie | Met kanalisatie |
| Kleureffect instelbaar | Nee |
| Verbruik max. (kWh) | 2 |
Het is belangrijk om te kijken naar de grootte van de ruimte waar de kachel of haard in geplaatst wordt. Het vermogen van een haard zegt iets over hoeveel warmte hij kan geven aan een ruimte.
Het rendement van een haard of kachel geeft aan welk percentage van de brandstof daadwerkelijk gebruikt wordt om warmte te produceren. Hoe hoger het rendement, hoe zuiniger de haard of kachel met de brandstof omgaat.
Het aanbod in verschillende kachels is erg groot. Hieronder zetten we deze voor u op een rijtje:
Leest meer over alle verschillende types kachels.
Ab van den Berg verkoopt haarden en kachels van de volgende brandstoffen:
Vraag het aan één van onze specialisten!
Informatie aanvragen