€ 4.356,00
Adviesprijs incl. BTW
€ 4.356,00
Adviesprijs incl. BTW
Beschrijving
Compact formaat met echte beleving
De Nobis 90 is compacte en indrukwekkende elektrische haard. Het realistische holografische vuur wordt weergegeven op een 4K LED-scherm van de nieuwste generatie van Nobis en komt prachtig tot zijn recht tussen de gestabiliseerde echte houtblokken met stofwerende hars. Het resultaat is een warm en overtuigend vuurbeeld.
Deze haard is leverbaar als front, hoek en driezijdige uitvoering. Zo kiest u zelf of u het vuur van voren, vanuit twee zijden of driezijdig wilt beleven. Naast het vlamscenario beschikt de hele serie over een aquarium-optie, waarmee u eenvoudig schakelt naar een rustgevend, decoratief beeld van koraal met vissen die rondom de blokken zwemmen. Intensiteit en helderheid van de vlam zijn instelbaar en het natuurlijke, realistische haardgeluid maakt de sfeer compleet. Bediening verloopt eenvoudig via de standaard afstandsbediening.
Experience Center
Wilt u deze Nobis serie toch zelf ervaren? Bezoek het Experience Center van HAVÉ Verwarming in Lunteren en ontdek alle uitvoeringen.
Product downloads
Specificaties
| Afmetingen | 30 × 90 × 40 cm |
|---|---|
| Merk | Nobis |
| Model | 90 |
| Serie | – |
| Brandstof | Elektrisch |
| Vuurzicht | Front,Hoek,Driezijdig |
| Type kachel | Inbouw |
| Geluidsmodule | Ja |
| Lichtmodule | LED |
| Breedte haard (in cm) | 90.0 |
| Minimaal vermogen | 1.0 |
| Maximaal vermogen | 2.0 |
| Bediening | Afstandsbediening |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwmaat diepte | 50 cm |
| Inbouwmaat hoogte | 75 cm |
| Inbouwmaat breedte | 98 cm |
| Kanalisatie | Met kanalisatie |
| Kleureffect instelbaar | Nee |
| Verbruik max. (kWh) | 2 |
Het is belangrijk om te kijken naar de grootte van de ruimte waar de kachel of haard in geplaatst wordt. Het vermogen van een haard zegt iets over hoeveel warmte hij kan geven aan een ruimte.
Het rendement van een haard of kachel geeft aan welk percentage van de brandstof daadwerkelijk gebruikt wordt om warmte te produceren. Hoe hoger het rendement, hoe zuiniger de haard of kachel met de brandstof omgaat.
Het aanbod in verschillende kachels is erg groot. Hieronder zetten we deze voor u op een rijtje:
Leest meer over alle verschillende types kachels.
Ab van den Berg verkoopt haarden en kachels van de volgende brandstoffen:
Vraag het aan één van onze specialisten!
Informatie aanvragen