€ 4.707,00
Adviesprijs incl. BTW
€ 4.707,00
Adviesprijs incl. BTW
Beschrijving
De Nobis A10 Zenith Plus is een moderne pelletkachel met een strak, minimalistisch design. Met een pelletcapaciteit van 19 kg kan deze kachel moeiteloos ruimtes tot 233 vierkante meter verwarmen. De Nobis A10 Zenith Plus is verkrijgbaar in wit, zwart, bordeaux en brons.
Slimme technologie voor maximaal comfort
Deze, en andere Nobis kachels zijn uitgerust met een self-cleaning brazier, wat betekent dat de brander zichzelf automatisch schoonmaakt voor een efficiënte verbranding en minimaal onderhoud. Daarnaast wordt de A10 Zenith Plus geleverd met een afstandbediening met kamerthermostaatfunctie en ingebouwde wifi module, zodat u altijd de perfecte temperatuur kunt instellen, precies zoals u dat wilt. Dit zorgt voor maximaal comfort, dat is dus optimaal genieten!
Daarnaast heeft deze kachel de optie om de warmte met natuurlijke convectie door de ruimte te verspreiden, dat zorgt voor een extra stille werking. Maar er zit ook een ventilator op, om net iets sneller te kunnen verwarmen.
Ervaar het zelf
Overweegt u een pelletkachel, maar wilt u eerst zelf ervaren hoe het voelt? Bezoek ons Experience Center en ontdek de warmte, kracht en slimme functies van de Nobis A10 Zenith Plus of een andere Nobis kachel. Laat u inspireren door onze uitgebreide collectie en ontvang persoonlijk advies van onze experts. Zo vindt u altijd de kachel die perfect bij uw woning past.
Product downloads
Specificaties
| Gewicht | 165 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 51 × 50 × 109 cm |
| Merk | Nobis |
| Model | A10 Zenith |
| Serie | A10 |
| Brandstof | Pellets |
| Vuurzicht | Front |
| Type kachel | Vrijstaand |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Breedte haard (in cm) | 50.0 |
| Nominaal vermogen | 9.5 |
| Minimaal vermogen | 3.8 |
| Maximaal vermogen | 9.5 |
| Rendement | 90.9 % |
| Wel of geen afvoer | Afvoer |
| Systeem (open of gesloten) | Gesloten systeem |
| Rookgasafvoer (diameter) | 80 millimeter |
| Pelletopslag capaciteit | 19kg |
| Verbruik (per uur) bij minimaal vermogen | 0.9 kg |
| Verbruik (per uur) bij maximaal vermogen | 2.2 kg |
| Bediening | Handbediening,Afstandsbediening |
| Wifi | Ja, met WIFI |
| Kleur | Wit |
| Kleur 2 | Bordeaux rood |
| Energielabel | A++ |
| Afstandsbediening | Ja, met radiografische afstandsbediening |
| Diameter | 80 |
| Kanalisatie | Met kanalisatie |
| Kleur 3 | Brons |
| Kleur 4 | Antraciet |
| Thermostaat | Ja |
| Type pelletkachel | Lucht pelletkachel |
Het is belangrijk om te kijken naar de grootte van de ruimte waar de kachel of haard in geplaatst wordt. Het vermogen van een haard zegt iets over hoeveel warmte hij kan geven aan een ruimte.
Het rendement van een haard of kachel geeft aan welk percentage van de brandstof daadwerkelijk gebruikt wordt om warmte te produceren. Hoe hoger het rendement, hoe zuiniger de haard of kachel met de brandstof omgaat.
Het aanbod in verschillende kachels is erg groot. Hieronder zetten we deze voor u op een rijtje:
Leest meer over alle verschillende types kachels.
Ab van den Berg verkoopt haarden en kachels van de volgende brandstoffen:
Vraag het aan één van onze specialisten!
Informatie aanvragen